Wesołych Świąt ! ;)

Moi Drodzy …

Ostatnio piszę coraz mniej recenzji, ale niestety na uczelni nawał egzaminów, kolokwiów, pisania prac semestralnych i oczywiście SESJA się zbliża wielkimi krokami. Poza tym zajmuję się życiem i wpadłam w gorączkę przedświąteczną ( wszystko zostawiam na ostatnią chwilę, ale i tak to lubię ;).  Po Świętach obiecuję poprawę 😉

Kochani ! Życzę Wam radosnych, spokojnych, rodzinnych Świąt. Niech Was otaczają ludzie, których kochacie i którzy kochają Was. Nie zapominajcie ( w tym ferworze walk sklepowych o lepszego karpia, czy inne uszka ) o prawdziwym celu tych Świąt. O Miłości, o serdeczności i  o szczerości. Poczujcie atmosferę Bożego Narodzenia. Sprawcie by Wasze Święta były magiczne, bo to zależy tylko od Was.

Wesołych Świąt !  :*

Reklamy

15 thoughts on “Wesołych Świąt ! ;)

 1. Moja Droga!
  I Tobie życzę, by te święta były najlepsiejsze i pełne miłości, spokoju i by dzieciątko pojawiło się pod Twoim dachem:) (i nie mówię o chrześniaku:) )
  Pozdrawiam!

  • aaaaaaaa Pablo ! Nie życz mi tego, ja ma dopiero 20 lat ! 😀 Prawie 21, ale to i tak za wcześnie. Dzieciątko to wielki Skarb i trzeba być przygotowanym na Jego przyjście 😉 W dalekich planach oczywiście istnieje taka mozliwość, ale jeszcze nie teraz.

   Wesołych świąt dla Ciebie, Twojej Żonki i Dzieciątka 😉

 2. Dziękuję za piękne życzenia… Nie pozostaje nic innego, jak powiedzieć NAWZAJEM! 🙂
  Yyy… A może chodziło o Dzieciątko Boże…? Chociaż ja tam nie wieeem… ;P xD

 3. Dziękuję i Tobie również życzę zdrowych, pogodnych i przede wszystkim spokojnych świąt Bożego Narodzenia, w gronie najbliższych Ci osób 🙂

  Pozdrawiam

 4. Dziękuję i wzajemnie! Wesołych świąt, moja droga, radosnych, spokojnych i rodzinnych. Obfite prezenty książkowe mile widziane, prawda?:))
  I szczęśliwego Nowego Roku!:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s