Wesołych Świąt! ;)

 Kochani …

życzę Wam ze szczerego serduszka ciepłych, rodzinnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.  Nie stresujcie się korkami, tłumami w sklepach, tym, że karp nie wyszedł, albo pierogów ulepiliście za mało 😉 Ta cała otoczka to tylko tło Świąt, najważniejsza jest rodzinna bliskość, szczerość i miłość. Życzę Wam też, abyście spędzili te święta z osobami, które kochacie, a nie na siłę z tymi, z którymi „wypada”.

Poza tym … wszystkiego dobrego, optymizmu, uśmiechu, pozytywnej energii dla Was i otaczających Was ludzi. Duuuuuużo dobrych książek do czytania, dobrych kulturalnych dyskusji, czekającego zawsze w pobliżu kubka gorącej herbaty (albo kawy). Rozwijajcie swoje pasje, nie dajcie się do końca systemowi, bądźcie twórczy i kreatywni. Kochajcie i bądźcie kochani.

Obiecuję Wam też, że wezmę się poważnie za moje Przyjemnostki. Dla siebie i dla Was. Mam wobec nich pewne plany i marzenia, które mam nadzieję, że się spełnią 🙂 Od Nowego Roku będzie więcej wpisów, więcej rozmów i dyskusji.

Jeszcze raz życzę Wam wszystkiego, co najlepsze!

 

Reklamy

4 thoughts on “Wesołych Świąt! ;)

  1. Dziękuję. Tobie również życzę miłych chwil w gronie rodzinnym, dużo prezentów pod pachnącą choinką oraz oczywiście chwili wytchnienia w trakcie świątecznego krzątania na czytanie 🙂

    Pozdrawiam! Wesołych Świąt!

  2. Dziękuję serdecznie ! Tobie również wszystkiego, co najlepsze! Dalszego prowadzenia jednego z najlepszych blogów w sieci, dużo udanych odkryć książkowych, a poza tym – Miłości, Miłości, Miłości i uśmiechu na co dzień.

    Wesołych Świąt! 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s