Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

Kochani …

rok 2012 już zadomowił się w naszych kalendarzach, ale w głowach jeszcze niekoniecznie 😉 Powoli przyzwyczajamy się do nowego stanu rzeczy i stawiamy niepewnie dwójkę tam, gdzie jeszcze niedawno była jedynka.  Niektórzy zerkają niepewnie na swoje listy z postanowieniami i zastanawiają się, czy tym razem wytrwają dłużej niż tydzień, a inni nie zwracając uwagi na tę wszechobecną nowość i robią wszystko po staremu.

Życzę Wam i sobie, żeby ten nowy rok był lepszy od mijającego. Uśmiechajmy się, cieszmy życiem, mocno kochajmy i bądźmy kochani przez wspaniałe osoby. Zarażajmy pozytywną energią, dobrem i serdecznością.  Nie narzekajmy na Polskę i Polaków (nie, żeby wcale! to przecież nasz narodowy nałóg, który w małych ilościach jest nawet słodki), bo przecież to My tworzymy nasz kraj.  Zacznijmy od siebie. Na niemiłe sytuacje reagujmy śmiechem (nic tak nie zbija z tropu), a nie agresją czy całodniowym naburmuszeniem. Bądźmy szczerzy i nie róbmy nic na siłę. Miejmy dystans do siebie i nie starajmy się być we wszystkim lepsi od innych, bo to wypala. Dbajmy o siebie i o swoich bliskich. Pracujmy nad swoim ciałem i przyzwyczajeniami, żeby nie zaśmiecać organizmu niepotrzebną chemią. Na stres lepszy jest ruch od papierosa (i dłużej działa ;)). Nie zapominajmy też o strawie dla duszy. Niech książki, muzyka, filmy i seriale będą przyjemnością, odpoczynkiem, a nie ucieczką od życia i codzienności, bo życie mamy jedno i nikt innych go za nas nie przeżyje.

Tego wszystkiego życzę Wam i sobie 🙂

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! 🙂

Reklamy

12 thoughts on “Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  1. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Naprawdę potrafisz człowieka natchnąć, ubrać myśli w słowa. A jeśli do tego tak dobrze wychodzisz na zdjęciach, to powinnam zzielenieć z zazdrości. 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s