Brodka, czyli mamy być z kogo dumni.

 

Jeśli przyjdzie Wam ochota sobie tak, jak to my Polacy mamy w zwyczaju, ponarzekać na stan naszej krajowej sceny muzycznej… to posłuchajcie Brodki! Minie Wam narzekanie i pojawi się uśmiech.

 

 

Bo ta nasza Brodka to zdolna dziewczyna jest. Moim zdaniem jest to muzyka na bardzo wysokim poziomie. Nie lubię określenia „światowym”, bo to wyklucza Polskę ze świata. Jakby „Dancing Shoes” nagrała taka Rihanna na przykład to świat by oszalał na punkcie tej piosenki. Dobrze, że mamy Youtube. Kto chce to trafi na te perełki.

 

 

Lubię w Monice to, że nie chce być za wszelką cenę ładna, że się nie lansuje po otwarciach sklepów z ciuchami, czy konserwami. Ma swoją pasję, ciężko pracuje i widać efekty. Kiedy udziela wywiadów mówi o muzyce i swojej pracy, a nie wywleka intymne szczegóły jej życia. Dziewczyna twardo stąpa po ziemi i wie czego chce.

Brodka! Jesteśmy z Ciebie dumni!

P.S. Miłego weekendu Kochani 🙂

7 thoughts on “Brodka, czyli mamy być z kogo dumni.

  1. Brodka pokazała klasę swoją nową płytą 🙂 Bardzo przyjemnie się jej słucha, troszkę szkoda, że w mediach nadal mało o niej słychać w przeciwieństwie do nic piosenkarek-pokazywarek, których płyty kurzą się na sklepowych półkach.

    • Już Granda wyróżniała się tłumu. Była inna, kolorowa, tak oryginalna wśród tych wszystkich pop płyt podobnych do siebie. LAX to tylko 2 nowe piosenki i 4 remiksy, ale za to JAKIE 😉
      Brodka ma klasę i nie musi narzucać się sobą mediom. Nie potrzebuje „żebrać o uwagę”, bo zwraca uwagę swoim talentem.

  2. Tak jak Brodkę bardzo lubię i bardzo mnie cieszy to co ona robi, tak video dla „Varsovie” nie rozumiem i uważam że nie pasuje do piosenki. Może dlatego że w mojej głowie zawsze widzę inną Warszawę no i ten lipiec a nie szarugę i bezsensowne dziwaczne ujęcia jedzenia. To teledysk na konkurs kulinarny? Ale samą piosenkę lubię i Brodka jest moją dumą i chwałą i niech się rozwija ;)). A takie było z niej dziewczątko… Tobie również życzę udanego weekendu :).

    • Kocham Warszawę i czasami nienawidzę. To miasto kontrastów, co Brodka świetnie pokazała w teledysku do Varsovie. Różne „klasy społeczne” to różne jedzenie i inny sposób delektowania się nim. Jedni wpieprzają kebab, inni jadają w drogich restauracjach. Jedni są szczęśliwi, inni samotni, każdy ma swoje życie i swoje problemy. Mi się podoba 🙂

  3. Chociaż nie słucham tej pani na co dzień, to jednak utwór przypadł mi do gustu. Wpada w ucho, klip zmontowany profesjonalnie i z finezją, przez chwilę miałam wrażenie, że słucham i oglądam jakąś wykonawczynię zza Oceanu. Także należy się uznanie, kawał dobrej roboty. Pozdrawiam i życzę równie udanego weekendu 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s