Weekendowe co nieco #3

Oglądam

Z powodu mojego rozwodu z New Girl zabrakło mi dwudziesto minutowego odmóżdżacza na krótki relaks po długim dniu na uczelni. Tę lukę idealnie zapełniły 2 broke girls. Zderzenie dwóch światów, żarty bez fałszywej poprawności politycznej i humorystyczny przegląd mieszkańców Nowego Jorku wszelkiej narodowości, klasy społecznej czy religii. Lubię takie komedie z dystansem do wszystkiego.

Czytam

Stanowczo za dużo na raz. Po polsku –„Księga wszystkich dokonań Sherlocka Holmesa” Arthur Conan Doyle (uwielbiam tę cegłę, ale ma ponad 1000 stron i czytam ją od dobrych kilku miesięcy) i w dalszym ciągu „Wywiad z historią” Oriany Fallaci. Po angielsku –„Marilyn Monroe: The Biography” Donald Spoto, „Tess of the d’Urbervilles” Thomas Hardy i „Fifty shades of Grey” E.L. James.

Słucham

Jestem oczarowana Samsarą i nie mogę o niej zapomnieć, więc słucham ścieżki dźwiękowej z filmu.

4 thoughts on “Weekendowe co nieco #3

  1. Dzięki, ponownie 🙂 Serial jest zabawny, czasem głupi, ale przyjemnie zabija czas. Muzyka jest za to świetna, szczególnie, że przypomina mi niektóre sceny z filmu.

  2. Samsara jako film też Ci się podobał? Ja po trailerze byłam oczarowana, ale wczoraj na film wybrali się moi rodzice i strasznie narzekali, że piękne krajobrazy i widoki były zdominowane przez slumsy, brud i biede. A film reklamowany był jako coś pięknego. Sama nie wiem, pewnie wybiorę się,żeby samej się przekonać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s