O mnie

Jestem osobą zakochaną w życiu. Cieszą mnie małe rzeczy, szczegóły niezauważane przez innych (pierwszy śnieg, promienie słońca, zapach wiosennego powietrza i deszczu, czy zwykły uśmiech), a wytrącić mnie z równowagi mogą tylko te duże (kłamstwo, dwulicowość, nadęcie, chamstwo, głupota,  agresja). Uczę się pozytywnego podejścia do świata i ludzi. Pragnę zarażać dobrem, uśmiechem i serdecznością. Nie chcę wychodzić na zewnątrz i widzieć wszędzie dookoła zacięte miny, zimne spojrzenia i znieczulicę. Uśmiechajmy się, bądźmy szczerzy i nie narzekajmy na otaczający nas świat – zacznijmy od siebie.

Uwielbiam ludzi z pasją, pracowitych, ciągle się rozwijających i uczących nowych umiejętności. Cenię szczerość, jasne sytuacje i zdrowe relacje. Nie lubię ludzi konfliktowych, którzy frustrację swoim nieudanym życiem przelewają na innych. Nie szanuję dwulicowości i kłamców.

Kocham pisać, ale pisanie nie przychodzi mi łatwo. Dlatego prowadzenie bloga trochę zmusza mnie do systematyczności i (mam nadzieję) poprawienia stylu.

Jeśli chcesz do mnie napisać –  przyjemnostki@gmail.com

Troszkę mnie jest także tu :
Facebook
Twitter
Goodreads
Soup
Filmweb
Lubimyczytac

Wszystkie teksty zamieszczone na tym blogu stanowią własność intelektualną autorki – kopiowanie bez mojej zgody zabronione.

7 thoughts on “O mnie

  1. Jesteś niczym zamknięty pamiętnik.
    Pięknie owiana koronkową nicią tajemnicy. Każdy chciałby zobaczyć co w sobie skrywasz lecz klucz do Twojego serca nie może posiąść każdy.

  2. Masz ładny opis siebie 🙂 Podoba mi się. Pozdrawiam i zapraszam na moją stronę, może znajdziesz tam coś ciekawego dla siebie… 🙂

  3. Dopiero Cię znalazłam… I już się cieszę :). Ciekawy blog, podoba mi się zwłaszcza Twoje podejście do współpracy z wydawnictwami. Jak dobrze, że nie znajdę tu tylko hymnów pochwalnych na cześć wszystkich książek po kolei, jak leci. Dołączam do grona stałych czytelników! 🙂

  4. Przepiękny sposób pisania. Chciałam tylko zostawić ślad i zapewnić, że będę często zaglądać. Pozdrawiam serdecznie 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s