O blogu

Przyjemnostki powstały 1 listopada 2010 roku i od tego czasu ani razu nie stały się obowiązkiem, ale są cały czas moją przyjemnością. Uważam to za wielki sukces, bo najważniejsze to lubić to, co się robi. Jeśli piszę to emocjonalnie, szczerze i zapewne subiektywnie, ale to jest właśnie najpiękniejsze w tworach kultury – każdy z nas odbiera je inaczej, osobiście.

Przyjemnostki istnieją po to, aby zwrócić Twoją uwagę na interesujące książki, filmy, seriale, muzykę, ludzi i ich pasje. Są zachwytem nad kulturą, ale też w wyjątkowych przypadkach ostrzegają przed stratą czasu. Czasami są tylko zatrzymaniem się na chwilę w Twoim życiu i wywołaniem uśmiechu lub zalążkiem jakiejś myśli.

Przyjemnostki to miejsce otwarte na dyskusje. Nigdy nie usuwam żadnych Waszych komentarzy, przyjmuję zarówno krytykę jak i komplementy. Dziękuję wszystkim za tak liczne odwiedziny i komentarze. Zapraszam do czytania i do rozmowy.

Przyjemnostki na Facebooku

Jeśli chcesz do mnie napisać … przyjemnostki@gmail.com

Wszystkie teksty zamieszczone na tym blogu stanowią własność intelektualną autorki – kopiowanie bez mojej zgody zabronione.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s